Ota yhteyttä

p. 020 198 3460

Jätä yhteydenottopyyntö Työnhakija

Jätä yhteydenottopyyntö Työnantaja

Espoo

Tekniikantie 12
02150 Espoo

Kuopio

Puijonkatu 35
70100 Kuopio

Oulu

Koulukatu 15
90100 Oulu

Tampere

Puutarhakatu 37
33230 Tampere

Turku

Eerikinkatu 6 B
20100 Turku

Vaasa

Hovioikeudenpuistikko 23
65100 Vaasa

Laskutustiedot

Me mahdollistamme yrityksesi kasvun

Paavo Saranen

Sales Director

040 590 9444
paavo.saranen@saranen.fi

Outi Aavaluoto

Project Manager, Recruitment Programs

050 327 7782
outi.aavaluoto@saranen.fi

Kirsi Havu

Project Manager, Recruitment Programs

050 444 9157
kirsi.havu@saranen.fi

Jesse Helin

Project Manager, Recruitment Programs

050 327 2473
jesse.helin@saranen.fi

Hanna Hovila

Team Manager, Recruitment Programs

050 323 9545
hanna.hovila@saranen.fi

Antti Ilmo

Team Manager, Recruitment Programs

050 306 8637
antti.ilmo@saranen.fi

Inari Kaarnisto

Marketing Coordinator

041 544 6328
inari.kaarnisto@saranen.fi

Jenni Kankkunen

Development Director

040 064 8863
jenni.kankkunen@saranen.fi

Maaria Karlsson

Sales Manager

050 365 9338
maaria.karlsson@saranen.fi

Matti Katara

Consultant, Career Services

046 850 5858
matti.katara@saranen.fi

Heikki Ketola

Director

040 730 8252
heikki.ketola@saranen.fi

Jaakko Kilpeläinen

Project Manager, Recruitment Programs

050 367 2413
jaakko.kilpelainen@saranen.fi

Tiina Kivikanto

Project Manager

050 320 6292
tiina.kivikanto@saranen.fi

Sami Kohonen

Team Manager, Career Services

050 592 0658
sami.kohonen@saranen.fi

Miikkael Koistinen

Project Coordinator, Career Services

050 328 7777
miikkael.koistinen@saranen.fi

Pia Koukkula

Career Coach, Career Services

050 322 6295
pia.koukkula@saranen.fi

Reeta Lehtiniemi

Career Consultant

040 500 9924
reeta.lehtiniemi@saranen.fi

Janne Länsisyrjä

Consultant, Career Services

040 543 1684
janne.lansisyrja@saranen.fi

Mikko Myllykoski

Sales Manager, Recruitment Programs

040 052 6227
mikko.myllykoski@saranen.fi

Tiina Mäkinen

Business Manager, Recruitment Programs

040 762 9644
tiina.makinen@saranen.fi

Kiira Nuutinen

Project Manager, Recruitment Programs

050 372 0524
kiira.nuutinen@saranen.fi

Sari Pohja

Office Coordinator

040 750 4682
sari.pohja@saranen.fi

Pauliina Pohjola

Project Manager

050 5970702
pauliina.pohjola@saranen.fi

Laura Puska

Project Coordinator, Career Services

040 514 2233
laura.puska@saranen.fi

Kaarina Päivinen

Marketing Planner, AD

040 595 1104
kaarina.paivinen@saranen.fi

Harri Schroderus

Project Manager, Recruitment Programs

050 540 2735
harri.schroderus@saranen.fi

Sinna Seppänen

Project Manager

0400 490715
sinna.seppanen@saranen.fi

Saila Sihtola-Jern

Consultant, Career Services

040 567 8897
saila.sihtola-jern@saranen.fi

Julia Silonsaari

Project Coordinator

044 974 1092
julia.silonsaari@saranen.fi

Marika Summa

Project Coordinator

050 568 8425
marika.summa@saranen.fi

Jenna Susimaa

Project Manager, Recruitment Programs

050 597 7704
jenna.susimaa@saranen.fi

Sandy Svahn

Senior Project Manager, Recruitment Programs

040 560 4612
sandy.svahn@saranen.fi

Jannica Tjeder

Team Leader, Recruitment Programs

040 042 4532
jannica.tjeder@saranen.fi

Outi Tolonen

Consultant, Career Services

050 449 2950
outi.tolonen@saranen.fi

Anu Ukonlinna

Director, Research and Business Development

040 061 7247
anu.ukonlinna@saranen.fi

Janette Uusitalo

Project Manager

0503053520
janette.uusitalo@saranen.fi

Marjukka Varis

Chief Resourcing Consultant, Career Services

040 050 5426
marjukka.varis@saranen.fi

Reetta Vuorinen

Business Manager

0400 736 469
reetta.vuorinen@saranen.fi

Marika Neirama

Project Manager, Recruitment Programs (on maternity leave)

050 390 9788
marika.neirama@saranen.fi

Milla Rostedt

Project Coordinator, Recruitment Programs (vuorotteluvapaalla)

045 146 7575
milla.rostedt@saranen.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2588306-5

Verkkolaskutusosoite

Nimi: Saranen Consulting Oy
Verkkolaskutusosoite: 003725883065
OVT-tunnus: 003725883065
Operaattori: Basware Oyj

Paperinen laskutusosoite

Saranen Consulting Oy
Ostoreskontra
Töölönlahdenkatu 3 B, 2. krs
00100 Helsinki

Ota yhteyttä

Tilaa uutiskirje

×