Ota yhteyttä

p. 020 198 3460

Jätä yhteydenottopyyntö Työnhakija

Jätä yhteydenottopyyntö Työnantaja

Espoo

Tekniikantie 12
02150 Espoo

Kuopio

Haapaniemenkatu 13
70110 Kuopio

Oulu

Koulukatu 15
90100 Oulu

Tampere

Puutarhakatu 37
33230 Tampere

Turku

Eerikinkatu 6 B
20100 Turku

Vaasa

Hovioikeudenpuistikko 23
65100 Vaasa

Laskutustiedot

Me mahdollistamme yrityksesi kasvun

Paavo Saranen

Sales Director

040 590 9444
paavo.saranen@saranen.fi

Matti Asumaniemi

Junior Project Manager

050 355 0393
matti.asumaniemi@saranen.fi

Esa-Pekka Ekfors

Project Manager

040 574 8970
esa-pekka.ekfors@saranen.fi

Kirsi Havu

Team Manager, Recruitment Programs

050 444 9157
kirsi.havu@saranen.fi

Jesse Helin

Project Manager, Recruitment Programs

050 327 2473
jesse.helin@saranen.fi

Taru Hermunen-Kuusela

Career Coach, Change Services

050 337 6564
taru.hermunen-kuusela@saranen.fi

Maija-Leena Hyppölä

Content Specialist

040 728 7642
maija-leena.hyppola@saranen.fi

Antti Ilmo

Team Manager, Recruitment Programs

050 306 8637
antti.ilmo@saranen.fi

Inari Kaarnisto

Marketing Coordinator

041 544 6328
inari.kaarnisto@saranen.fi

Jenni Kankkunen

Director, Change Services

040 064 8863
jenni.kankkunen@saranen.fi

Maaria Karlsson

Sales Manager

050 365 9338
maaria.karlsson@saranen.fi

Heikki Ketola

Director

040 730 8252
heikki.ketola@saranen.fi

Jaakko Kilpeläinen

Project Manager, Recruitment Programs

050 367 2413
jaakko.kilpelainen@saranen.fi

Tiina Kivikanto

Project Manager

050 320 6292
tiina.kivikanto@saranen.fi

Sami Kohonen

Team Manager, Career Services

050 592 0658
sami.kohonen@saranen.fi

Miikkael Koistinen

Project Coordinator, Change Services

050 328 7777
miikkael.koistinen@saranen.fi

Sami Korhonen

Career Coach, Change Services

0400 818 840
sami.korhonen@saranen.fi

Pia Koukkula

Career Coach, Change Services

050 322 6295
pia.koukkula@saranen.fi

Timo Lappalainen

Career Coach, Change Services

050 312 3519
timo.lappalainen@saranen.fi

Henriikka Leskinen

Project Manager

041 530 5070
henriikka.leskinen@saranen.fi

Janne Länsisyrjä

Project Manager

040 543 1684
janne.lansisyrja@saranen.fi

Mikko Myllykoski

Sales Manager

040 052 6227
mikko.myllykoski@saranen.fi

Tiina Mäkinen

Business Manager, Recruitment Programs

040 762 9644
tiina.makinen@saranen.fi

Jonna Mämmelä

Project Coordinator

044 571 2086
jonna.mammela@saranen.fi

Kiira Nuutinen

Project Manager, Recruitment Programs

050 372 0524
kiira.nuutinen@saranen.fi

Sari Pohja

Office Coordinator

040 750 4682
sari.pohja@saranen.fi

Pauliina Pohjola

Project Manager

050 597 0702
pauliina.pohjola@saranen.fi

Kaarina Päivinen

Marketing Planner, AD

040 595 1104
kaarina.paivinen@saranen.fi

Päivi Riesen

Manager, Career Campus & Projects

050 364 5471
paivi.riesen@saranen.fi

Kalle Risku

Controller

046 921 2145
kalle.risku@saranen.fi

Emma Saaranen

Project Coordinator

050 355 4142
emma.saaranen@saranen.fi

Satu Saari

Marketing and Communications Trainee

050 351 7335
satu.saari@saranen.fi

Harri Schroderus

Project Manager, Recruitment Programs

050 540 2735
harri.schroderus@saranen.fi

Saila Sihtola-Jern

Senior Consultant, Change Services

040 567 8897
saila.sihtola-jern@saranen.fi

Julia Silonsaari

Project Coordinator

044 974 1092
julia.silonsaari@saranen.fi

Marika Summa

Project Coordinator

050 568 8425
marika.summa@saranen.fi

Jenna Susimaa

Project Manager, Recruitment Programs

050 597 7704
jenna.susimaa@saranen.fi

Sandy Svahn

Senior Project Manager, Recruitment Programs

040 560 4612
sandy.svahn@saranen.fi

Laura Sydänmaanlakka

Career Coach, Change Services

050 301 7196
laura.sydanmaanlakka@saranen.fi

Hanna-Mari Toivanen

Project Coordinator

050 383 0575
hanna-mari.toivanen@saranen.fi

Outi Tolonen

Project Manager

050 449 2950
outi.tolonen@saranen.fi

Lotta Tuoriniemi

Project Manager

044 337 9936
lotta.tuoriniemi@saranen.fi

Anu Ukonlinna

Director, Research and Business Development

040 061 7247
anu.ukonlinna@saranen.fi

Janette Uusitalo

Project Manager

050 305 3520
janette.uusitalo@saranen.fi

Marjukka Varis

Chief Resourcing Consultant, Change Services

040 050 5426
marjukka.varis@saranen.fi

Reetta Vuorinen

Business Manager

040 073 6469
reetta.vuorinen@saranen.fi

Antti Vuorjoki

Project Manager

040 778 2110
antti.vuorjoki@saranen.fi

Outi Aavaluoto

Project Manager, Recruitment Programs (absent until December 2017)

050 327 7782
outi.aavaluoto@saranen.fi

Hanna Hovila

Team Manager, Recruitment Programs (on maternity leave)

050 323 9545
hanna.hovila@saranen.fi

Marika Neirama

Project Manager, Recruitment Programs (on maternity leave)

050 390 9788
marika.neirama@saranen.fi

Jannica Tjeder

Team Leader, Recruitment Programs (on maternity leave)

040 042 4532
jannica.tjeder@saranen.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2588306-5

Verkkolaskutusosoite

Nimi: Saranen Consulting Oy
Verkkolaskutusosoite: 003725883065
OVT-tunnus: 003725883065
Operaattori: Basware Oyj

Paperinen laskutusosoite

Saranen Consulting Oy
Ostoreskontra
Töölönlahdenkatu 3 B, 2. krs
00100 Helsinki

Ota yhteyttä

Tilaa uutiskirje

×