Ota yhteyttä

p. 020 198 3430

Espoo

Tekniikantie 12
02150 Espoo

Kuopio

Haapaniemenkatu 13
70110 Kuopio

Lappeenranta

Kievarinkatu 1
53100 Lappeenranta

Oulu

Koulukatu 15
90100 Oulu

Tampere

Puutarhakatu 37
33230 Tampere

Turku

Yliopistonkatu 29 B
20100 Turku

Vaasa

Hovioikeudenpuistikko 23
65100 Vaasa

Tukholma

Bryggargatan 10
111 21 Stockholm

Laskutustiedot

Me mahdollistamme yrityksesi kasvun

Paavo Saranen

Sales Director

+358 40 590 9444
paavo.saranen@saranen.fi

Outi Aavaluoto

Business Development Manager

050 327 7782
outi.aavaluoto@saranen.fi

Matti Asumaniemi

Project Manager

050 355 0393
matti.asumaniemi@saranen.fi

Saara Campbell

Project Manager

040 830 85 28
saara.campbell@saranen.fi

Nea Granlund

Project Manager

050 562 6252
nea.granlund@saranen.fi

Mare Grannenfelt

Project Coordinator, Change Services

044 271 0260
mare.grannenfelt@saranen.fi

Eeva Harjula

Career Coach

050 345 2022
eeva.harjula@saranen.fi

Kirsi Havu

Team Manager, Recruitment Programs

050 444 9157
kirsi.havu@saranen.fi

Saara Heikkinen

Project Coordinator, Change Services

050 308 0758
saara.heikkinen@saranen.fi

Taru Hermunen-Kuusela

Career Coach, Change Services

050 337 6564
taru.hermunen-kuusela@saranen.fi

Piia Holappa

Project Manager

044 440 1901
piia.holappa@saranen.fi

Helmi Holmberg

Career Coach, Change Services

045 114 8681
helmi.holmberg@saranen.fi

Mirja Hosionaho

Business Manager

044 238 2144
mirja.hosionaho@saranen.fi

Maija-Leena Hyppölä

Content Specialist

040 728 7642
maija-leena.hyppola@saranen.fi

Antti Ilmo

Director, Partnerships

+358 50 306 8637
antti.ilmo@saranen.fi

Jonna Juutilainen

Project Coordinator

044 571 2086
jonna.juutilainen@saranen.fi

Inari Kaarnisto

Marketing Specialist

041 544 6328
inari.kaarnisto@saranen.fi

Jenni Kankkunen

Director, Change Services

040 064 8863
jenni.kankkunen@saranen.fi

Maaria Karlsson

Sales Manager

050 365 9338
maaria.karlsson@saranen.fi

Kaarina Kaste

Digital Development Manager

044 306 6083
kaarina.kaste@saranen.fi

Matti Katara

Account Director

046 850 5858
matti.katara@saranen.fi

Marjo Kaukoniemi

Project Manager

044 055 5594
marjo.kaukoniemi@saranen.fi

Heikki Ketola

Director

040 730 8252
heikki.ketola@saranen.fi

Jaakko Kilpeläinen

Project Manager, Recruitment Programs

050 367 2413
jaakko.kilpelainen@saranen.fi

Tiina Kivikanto

Concept Manager

050 320 6292
tiina.kivikanto@saranen.fi

Sami Kohonen

Director, Trainings

050 592 0658
sami.kohonen@saranen.fi

Miikkael Koistinen

Specialist, Employment Administration & Reporting

050 328 7777
miikkael.koistinen@saranen.fi

Sanna-Kaisa Koivisto

Project Manager

044 365 6084
sanna-kaisa.koivisto@saranen.fi

Sami Korhonen

Career Coach, Change Services

0400 818 840
sami.korhonen@saranen.fi

Pia Koukkula

Career Coach, Change Services

050 322 6295
pia.koukkula@saranen.fi

Samuel Leivo

Project Coordinator

050 414 3304
samuel.leivo@saranen.fi

Henriikka Leskinen

Project Manager

041 530 5070
henriikka.leskinen@saranen.fi

Alexander Lundberg

Business Manager

+46733 723939
alexander.lundberg@saranen.fi

Janne Länsisyrjä

Project Manager

040 543 1684
janne.lansisyrja@saranen.fi

Lassi Makkonen

Project Manager

050 528 3848
lassi.makkonen@saranen.fi

Ilona Mannelin

Project Manager

050 512 7879
ilona.mannelin@saranen.fi

Mikko Myllykoski

Sales Manager

040 052 6227
mikko.myllykoski@saranen.fi

Jukka Mäkelä

Project Manager

044 376 4765
jukka.makela@saranen.fi

Tiina Mäkinen

Director, Recruitment Programs

040 762 9644
tiina.makinen@saranen.fi

Marika Neirama

Project Manager

050 390 9788
marika.neirama@saranen.fi

Leena Nordström

Career Coach

050 400 6531
leena.nordstrom@saranen.fi

Tommi Ohtonen

Project Manager

050 477 8959
tommi.ohtonen@saranen.fi

Kaisa Oikarinen

Project Coordinator

050 462 2200
kaisa.oikarinen@saranen.fi

Sari Pohja

Office Coordinator

040 750 4682
sari.pohja@saranen.fi

Pauliina Pohjola

Project Manager

050 597 0702
pauliina.pohjola@saranen.fi

Kaarina Päivinen

Marketing Manager

040 595 1104
kaarina.paivinen@saranen.fi

Antti Reijonen

Project Manager

050 410 1151
antti.reijonen@saranen.fi

Tea Remahl

Project Manager

046 9219181
tea.remahl@saranen.fi

Kalle Risku

Controller

046 921 2145
kalle.risku@saranen.fi

Emma Saaranen

Project Coordinator

050 355 4142
emma.saaranen@saranen.fi

Pekka Saarenheimo

Project Manager

050 328 3282
pekka.saarenheimo@saranen.fi

Satu Saari

Marketing and Communications Coordinator

050 351 7335
satu.saari@saranen.fi

Pirkko Saloranta

Project Manager, Change Services

044 547 71 42
pirkko.saloranta@saranen.fi

Harri Schroderus

Business Manager

050 540 2735
harri.schroderus@saranen.fi

Saila Sihtola-Jern

Senior Consultant, Change Services

040 567 8897
saila.sihtola-jern@saranen.fi

Jarmo Siipola

Project Manager

044 977 2169
jarmo.siipola@saranen.fi

Ulla Simonen

Project Coordinator, Change Services

040 762 5247
ulla.simonen@saranen.fi

Jarkko Sipilä

Head of Re-employment and Coaching

040 967 6144
jarkko.sipila@saranen.fi

Sandy Svahn

Senior Project Manager, Recruitment Programs

040 560 4612
sandy.svahn@saranen.fi

Laura Sydänmaanlakka

Manager, Career Campus

050 301 7196
laura.sydanmaanlakka@saranen.fi

Mira Tapiola

Project Coordinator

045 171 6787
mira.tapiola@saranen.fi

Jannica Tjeder-Viskari

Team Leader, Recruitment Programs

040 042 4532
jannica.tjeder@saranen.fi

Hanna-Mari Toivanen

Project Coordinator

050 383 0575
hanna-mari.toivanen@saranen.fi

Outi Tolonen

Project Manager

050 449 2950
outi.tolonen@saranen.fi

Lotta Tuoriniemi

Project Manager

044 337 9936
lotta.tuoriniemi@saranen.fi

Heidi Tähtinen

Career Coach

040 716 3856
heidi.tahtinen@saranen.fi

Anu Ukonlinna

Director, Research and Business Development

040 061 7247
anu.ukonlinna@saranen.fi

Janette Uusitalo

Project Manager

050 305 3520
janette.uusitalo@saranen.fi

Vio Varjonen

Project Manager

045 1105 205
vio.varjonen@saranen.fi

Johanna Vartiainen

Project Manager

050 466 1838
johanna.vartiainen@saranen.fi

Reetta Vuorinen

Business Manager

040 073 6469
reetta.vuorinen@saranen.fi

Antti Vuorjoki

Project Manager

040 778 2110
antti.vuorjoki@saranen.fi

Sandra Välikoski

Project Manager

050 354 4015
sandra.valikoski@saranen.fi

Pia Väresmaa

Career Coach, Change Services

0400 712 055
pia.varesmaa@saranen.fi

Tiina Äijänaho

Project Manager & Career Coach

050 302 1859
tiina.aijanaho@saranen.fi

Heidi Forsström-Tuominen

Project Manager (on maternity leave)

040 510 4001
heidi.forsström-tuominen@saranen.fi

Hanna Hovila

Team Manager, Recruitment Programs (on maternity leave)

050 323 9545
hanna.hovila@saranen.fi

Jenna Susimaa

Project Manager, Recruitment Programs (on maternity leave)

050 597 7704
jenna.susimaa@saranen.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2588306-5

Verkkolaskutusosoite

Nimi: Saranen Consulting Oy
Verkkolaskutusosoite: 003725883065
OVT-tunnus: 003725883065
Operaattori: Basware Oyj

Paperinen laskutusosoite

Saranen Consulting Oy
Ostoreskontra
Töölönlahdenkatu 3 B, 2. krs
00100 Helsinki

Ota yhteyttä

Henkilötietoja käytetään Saranen Consulting palveluista kertomiseen yhteydenoton yhteydessä. Lue lisää henkilötietojen käsittelystämme tietosuojaselosteestamme.